Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-01-2012, 00:02   #1
JanPolak
 
JanPolak's Avatar
 
Reputacja: 1 JanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemu
[komentarze] Terra Nova Incognita

Witajcie!

Przygodę czas zacząć, ale na początek ustalmy kilka zasad.
  • Czas na odpis to maksimum 4 dni dla graczy, 3 dni dla MG. Można pisać kilka postów w turze. Może się zdarzyć, że ja będę odpisywał częściej, by zareagować na działania niektórych graczy.
  • Nieobecności zgłaszajcie. Regularnie nieterminowych graczy będą zastępowali rezerwowi.
  • W kwestii długości postów: „Lepiej mniej, ale lepiej.”
  • Pilnujemy czytelności. Większe partie tekstu dzielimy na akapity. Nie pogrubiamy imion. Kursywa w dialogach jest opcjonalna.
  • Nie zakładam Google Doca do dialogów, rozmowy prowadzimy krótkimi postami w sesji. Oczywiście, jeśli najdzie Was potrzeba prowadzenia dialogów BG-BG prywatnie, to nie zabraniam. Byle nie spowalniać tym gry.
  • Nie ma obowiązku trzymania się w jednej grupie, bohaterowie mogą nawet działać całkiem niezależnie i eksplorować różne wątki.
  • Maksymalna szerokość awatara to 200 pikseli. Jeśli ktoś nie umie zmniejszyć obrazka – pomogę.
  • Statystyki w kartach postaci Wam uzupełnię, bo lubię mieć dane w jednym miejscu.
"Encyklopedia" świata gry jest TUTAJ.
 
__________________
Jestem Polakiem, mam na to papier i cały system zachowań.

Ostatnio edytowane przez JanPolak : 03-02-2012 o 00:02. Powód: link do encyklopedii
JanPolak jest offline