Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-01-2012, 15:59   #16
Julian
 
Julian's Avatar
 
Reputacja: 1 Julian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie coś
Zdaje się, że zostałem tylko ja, tak więc parę słów wiedzy o mojej postaci.

Po pierwsze woli kiedy zwraca się do niego po drugim imieniu - Kasimir. Jest młody, mniej więcej w wieku Eryka, ciemnowłosy i piwnooki. Normalnie jest osobą raczej skromną, w zachowaniu i w ubiorze, chociaż czasami zdarza mu się zachować arogancko w stosunku do osób niewykształconych. Zawsze nosi miecz przytroczony do pasa i jak na skrybę nawet potrafi się nim posługiwać. Alkoholu nie unika chociaż przyjmuje go raczej z umiarem. Zwykle trzyma się w cieniu akolity i wydaje się, że dobrze mu w takim układzie. Ci dwaj pozostają w raczej przyjacielskich stosunkach, a Eryk zdaje się traktować Kasimira jako zaufanego doradcę. Czasami rozmawiają miedzy sobą w języku klasycznym, szczególnie gdy otoczeni przez gawiedź. Na lewej ręce i części torsu nosi blizny po poparzeniach. Nabył je jako młodzieniec gdy pomagając ojcu piwowarowi został oblany wrzątkiem, ale w spotkaniu z nieznajomymi lubi naprędce zmyślać na ten temat różne niewiarygodne historie, czasem tylko po to żeby zobaczyć w jak wiele ludzie zdolni są uwierzyć. Mówienia o swojej przeszłości nie unika, ale zwykle nie ma nic ciekawego do powiedzenia, bo i przed ruszeniem w drogę z Erykiem jego życie do najciekawszych nie należało.


No i ofc miłego grania wszystkim.
 
__________________
Watch your back,
shoot straight,
conserve ammo,
and never, ever, cut a deal with a dragon.
Julian jest offline