Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-11-2006, 19:20   #100
Lyssea
 
Lyssea's Avatar
 
Reputacja: 1 Lyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skał
Phaere

-Skoro każdy już powiedział coś o sobie, a także trochę się posilił, myślę, że nie powinniśmy marnować czasu na bez czynne siedzenie pod drzewem- zwróciła się do towarzyszy-Ruszajmy w drogę,a Fosht`ka jeśli zechce to opowie nam dokładniej o ogniu podczas podróży.-Spojrzała w jej stronę wstając i pakując swoje rzeczy.- Z tego co widziałam na mapie, czeka nas jeszcze dosć spory kawałek drogi.- to powiedziawszy spojrzała w kierunku, w którym powinni iść. -Hmm, Fosht`ko jeśli chcesz mogę ci pogryźć twój posiłek, bo widzę, że masz z tym mały problem, ale nie martw się prawie nie widać już opuchlizny.- powiedziała do kobiety mrugnąwszy do niej okiem i uśmiechając sie delikatnie.

Tiloup spojrzał nieufnie na Nathiela, zapewniającego wszystkich, że koty nie należą do jego jadłospisu. W końcu nigdy nie ma pewności, a silny głód może sprowokować człowieka, bądź elfa do najgorszych czynów.
Gdy zobaczył, że jego pani zaczyna się pakować zeskoczył z koca i usiadł bliżej reszty grupy. Najwyraźniej znowu czekają ich godziny marszu.
 
__________________
Żeby ujrzeć coś wyraźnie, wystarczy często zmiana punktu widzenia.
Lyssea jest offline