Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-11-2006, 22:20   #3
Kutak
 
Kutak's Avatar
 
Reputacja: 1 Kutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwu
[center:f3b73ab1d4]Prośba do wszystkich graczy[/center:f3b73ab1d4]

Znam się na DnD na tyle na ile- bez głębszego przejmowania się wszystkimi zasadami, z olaniem paru szczegółów- interesuje mnie tylko część mechaniki d20, przynajmniej na żywca. A tutaj mam pełno waszych akcji na głowie...

Mam więc prośbę. Po każdym poście, w którym wykorzystujecie jakiś czar, moc psioniczną, specjalną zdolność postaci, magiczny przedmiot czy inne atuty i umiejętności proszę o umieszczenie Ukrytej Wiadomości "zaadresowanej" do mnie (kod ukrytej wiadomości wskoczy automatycznie po kliknięciu na moje id, jest to [userYYY=1476] [/user], jeno bez "YYY") w której napiszecie jedynie co to za moc, czar czy właściwość (jeżeli nie pochodzi z podręcznika gracza lub podręcznika psioniki prosiłbym was także o podanie źródła- mam Magię Faerunu, wszystkie classbooki i sporo dodatków angielskich, więc szukania jest sporo) i do czego jej używacie. Przykład?

"Przy unoszeniu czaszki z ołtarza ofiarnego używam dłoni maga" czy "Strzelając z łuku w kierunku Orhakka używam właściwości moich strzał- samonaprowadzające"

Proste, zajmie wam mało czasu a mi znacznie uprości ogarnięcie całej przygody

Z góry dziękuje i pozdrawiam
Kutak

[user=101]Ciebie, droga Millusiu, to nie obowiązuje, bowiem twoja postać nie ma póki co realnego odzwierciedlenia w systemie i rozpiski, a jest ona zupełnie niepotrzebna. Właściwości twoich przedmiotów i efekty czarów, gdy nie będziesz ich pewna, poprostu omówimy na GG [/user]
 
__________________
Kutak - to brzmi dumnie.
Kutak jest offline