Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-02-2012, 12:35   #101
Pinhead
 
Pinhead's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputację
Doc moim zdaniem nie jest problemem. Dialog się może wlec, ale nie może on spowolnić sesji. Tym bardziej, że jest za przeproszeniem o pupie Maryny, a nie o ważnych rzeczach. Dialogi mnie nie interesują, a tylko posty z ewentualnymi dialogami. Priorytet jest więc chyba jasno zakreślony.
Jeżeli jednak doc przeszkadza od następnej kolejki możemy go wykluczyć (choć ja nie uważam, żeby to było konieczne).
W następnym poście wydarzenia przyspieszą i myślę, że skupicie się na nich a nie na gadkach.
Jest was dość dużo i tu może być problem. Mając jednak dziesięciu graczy, nie będę miał żadnych skrupułów, aby za brak postów usuwać z sesji.
Powtórzę jeszcze raz: piszcie posty o wachtach, bo to jest clue sesji, a nie intrygi poszczególnych graczy, czy niewiele wnoszące dialogi.
Od marynarzy nic się praktycznie nie dowiedzieliście, a na poznawanie swoich postaci będziecie jeszcze mieli czas.
 
__________________
"Shake hands, we shall never be friends, all’s over"
A. E. Housman
Pinhead jest offline