Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-02-2012, 16:13   #104
Mizuki
 
Mizuki's Avatar
 
Reputacja: 1 Mizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znany
Mam nadzieje, że wrzucenie ewentualnie jeszcze jednego posta w tej kolejce z mojej strony , nie będzie jakimś nadużyciem ?:P. Chodzi mi o dokładniejszy post z wachty. Ponieważ dialog z Damianem za długi nie był, raczej będzie to zbyt skąpe uwzględnienie obecności tam mojej postaci.
Też trochę się wstrzymywałem, bo nie jestem pewien jak ewentualnie mogą potoczyć się sprawy z Velgiem, który ma niemal przyłapać Noe . Tutaj właśnie się moim zdaniem problem robi - bo robi się z tego główny wątek. Pisząc to miałem nadzieje na stworzenie pewnego wątku, który będziemy mogli pociągnąć w postach obok przewodniego... Powoli i bez pośpiechu , a trochę wyszło , że będzie afera - tzn. nie koniecznie, bo Velg dalej nie wiem jak jego postać zareaguje :P.
Dialogi dialogami, to frajda dla graczy może - ale jeśli mam być szczery, nie czytam dialogów przy których nie było mojej postaci. Nie dla urealnienia postaci bynajmniej - ale są przeraźliwie dłuuuugie w tej sesji . W sesji DnD , którą organizowałem wcześniej [ w której brał udział i Bronthion i Kerm ] nie użwaliśmy doc'a w ogóle a dialogi i tak powstawał . Sama sesja, posty trzymał się do kupy. Doc daje okazje do lania wody i lania... Co później zmienia się w mode na sukces.
 
__________________
"...niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda
dla szpiclów katów tchórzy - oni wygrają
pójdą na twój pogrzeb i z ulgą rzucą grudę
a kornik napisze twój uładzony życiorys"
Mizuki jest offline