Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-02-2012, 20:58   #6
AJT
 
AJT's Avatar
 
Reputacja: 1 AJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał JanPolak Zobacz post
Jeszcze a propos finalnej walki: Siewca Zarazy zniknął, bo Knut skasował mu Żywotność, czy to był akt łaski ze strony MG?
Siewca Zarazy zniknął gdyż zastosowałem zasadę 'Demoniczny byt' - W każdej rundzie, gdy demon zostanie zraniony w walce wręcz, a sam nie zada żadnych obrażeń, musi wykonać test Siły Woli. Nieudany test oznacza, że demon zostaje wygnany do Domeny Chaosu.

Więc wszystko zasługą Knuta. Niestety MG nie wie co to litość



Cytat:
Napisał JanPolak Zobacz post
I w sprawie liniowości: czy, gdybyśmy zaciukali Maxa na początku, miałeś alternatywny plan?
No pewnie, głupio by było pisać podsumowanie w jakimś 20-30 poście sesji

Co do liniowości, to sesja była tak prowadzona, ale nie pozbawiałem żadnych wyborów graczy. Wszystko mogło się potoczyć inaczej i było miejsce na to.

Chociażby mały motyw ze słojem i Mordrinem. Mógł go po prostu nie oddać (a był tam ważny składnik rytuału) i od razu ta linia gry by się zmieniła.

Więc liniowość w tej grze z pewnością nie oznaczała: Wy sobie piszcie co chcecie, a i tak będzie po mojemu

Więc może bardziej bym to w sumie nazwał jednowątkowością, niż liniowością.
 
AJT jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem