Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-02-2012, 08:23   #31
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
Post

Dzięki za pomoc chłopaki; oczywiście cRPG nie stanowi - zresztą w grach są używane różne wersje zasad i świata D&D, do tego czasem zmodyfikowane.

No i oczywiście 1 A4 to minimum, nie maximum historii


MrKroffin, lordofvampie (i ew. Twoja koleżanka, jeśli się zdecyduje)- w docu wypisaliśmy Wam listę pytań, które przydarzą się i dla nas, i dla Was by dookreslić dzieci karczmarza. Prosiłabym o wypełnienie w wolnej chwili.


Lista osób, które zgłosiły się do sesji (to lista kandydatów, nie osób przyjętych; ta będzie na koniec rekrutacji):
Proszę się nie zniechęcać konkurencją!
W większości sesji będziecie musieli się z nią zmagać - potraktujcie to jako pierwszą lekcję. U nas liczy się jakość historii i włożona w przygotowanie postaci praca! Trochę wiary w siebie!


***

Osoby, które otrzymały korektę kart i mechaniki (czyli wszystkie) proszone są o przysłanie poprawionego kompletu, czyli:
  • historii,
  • mechaniki,
  • avatara
na mojego maila do końca tego tygodnia (12.02) i jest to termin nieprzekraczalny!! Spóźnienie zmniejsza szanse dostania się do sesji.

Im wcześniej tym lepiej - musimy mieć czas na pracę nad nowymi kartami, a nawet poprawione karty wymagają zwykle jeszcze dodatkowej korekty.
Proszę zaglądać do swoich doców - jeśli są zmiany, tytuł dokumentu staje się pogrubiony.
Wprowadzone zmiany można zobaczyć klikając Plik => Zobacz historię zmian.

W karty wpisujcie koniecznie wagę i ceny przedmiotów,
żebyśmy nie musieli skakać po podręczniku.
Przy darmowych w cenie wpiszcie d.




EDIT:

Dostałam, MrKroffina też. Ale wysyłajcie na .o2, nie na gmaila, bo to mój firmowy. Obaj doślijcie avatary w osobnych plikach, nie w PCP.


Dobierając avatar pamiętajcie wszyscy, żeby dopasować go do wieku postaci (i choć ramowo do opisu wyglądu)!!. Jednak patrząc na niego współgracze wyrabiają sobie wstępną wizję bohatera.


EDIT:

Można się jeszcze zgłaszać do sesji! Rekrutacja kończy się 17.02.


Ale wiecie co... w poprzedniej sesji było 80% kobiet, a teraz nie ma ani jednej. Wstyd mi za was! Przedstawicielki płci pięknej, proszę się zgłaszać!
 

Ostatnio edytowane przez Sayane : 16-02-2012 o 11:04.
Sayane jest offline