Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-02-2012, 19:00   #14
Yzurmir
 
Yzurmir's Avatar
 
Reputacja: 1 Yzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie coś
Pisząc "jak wyjdzie", mieliśmy ładne tempo. Raz na tydzień to jak dla mnie trochę za wolno. Ale oczywiście rozumiem, że jeśli nie możesz postować częściej, to nie możesz.

Xeper, pozwoliłem sobie dodać trochę do twojego opisu; mam nadzieję, że to nie problem.

Przy okazji, wie ktoś, gdzie można znaleźć jakieś informacje na temat wierzeń związanych ze śmiercią i życiem pozagrobowym?


----


Pozwoliłem sobie skopiować posta Xepera, żeby nie trzeba było szukać tego w Archiwum:


I mamy po kolei:
Law Quarter – Dystrykt Prawny, znany też jako Miasto Prawa; siedziba banków, gildii i innych instytucji świadczących usługi prawne;
Tallows – Łojanki, przytulne i urocze slumsy Talabheimu;
Ratholds – Szczurowisko, jedno z najstarszych i najbiedniejszych osiedli Talabheim, położone wewnątrz ściany samego Taalbastonu.
Merchant District – Dzielnica Kupiecka, składa się z trzech części – Starego Rynku, Wrót Północy i Smoczego Gniazda;
God’s Row – Aleja Bogów, świątynna dzielnica Talabheim;
Taalgarten – Ogród Taala, największy i najwspanialszy ogród w mieście; nazwa lepiej brzmi bez tłumaczenia;
Schwartzhold – Nordgate – dzielnice rzemieślniczo-pracownicze;
Manor District – Dzielnica Pałacowa;
Darkrook Downs – Krucze Pole, błonia na których odbywają się wyścigi psów, koni, turnieje i pojedynki;
Guildrow – Osiedle Cechowe, zamożniejsza i bardziej elegancka dzielnica rzemieślnicza;
Geltwolt – Złoty Las, siedziba podrzędnej finansjery. Pełno tu lichwiarzy, lombardów, kantorów i podrzędnych banków.
Earthwerks – Ziemianki, na wpół wiejska dzielnica zamieszkała przez kilkaset chłopskich rodzin i małych, klanowych społeczności.


PS. Z jakiegoś powodu nie widzę mapy, ale link jest, tylko nie działa (mi). Może później zacznie.
 

Ostatnio edytowane przez Yzurmir : 06-02-2012 o 19:02.
Yzurmir jest offline