Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-02-2012, 19:31   #6
Ajas
 
Ajas's Avatar
 
Reputacja: 1 Ajas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie coś
Oto i post. Niektórzy mają więcej inni mniej do roboty, ale dla każdego coś miłego.

A więc po kolei

Lucius, Ishir, Mortis i Kerei - macie do rozegrania walki, oczywiście w goole docu. Dla osób nowych w sesji od razu informacja, wszystkie rzuty wykonuje ja tak więc nie musicie się tym martwić

- Anette - zapewne też będzie z tego walka, no ale zobaczymy, póki co jesteś sam na sam w pokoju z Kennym.

Grupa pod wieżą. - macie najwięcej do roboty. Musiałem trochę przesunąć akcje do przodu w waszym wydaniu, dla tego tak to wygląda. Od razu przepraszam za potraktowanie Baina w tej turze trochę po macoszemu

A więc wy macie do zrobienia:
1) Rozmowę po spotkaniu, by wyjaśnić kim jesteście etc.
2) Opcjonalne rozmowy przy ognisku
2a) - Andher rozmowa z Croną
2b)- Aryuki rozmowa z wewnętrznym głosem.
3) Akcja z łódką i początek eksploracji.

Google doc za chwilę zostanie do tego przygotowany. Na posty czekam wstępnie do dnia 14 II 2012 ale możliwe że to przedłużę jeżeli ze wszystkimi scenkami się nie wyrobimy. Zwłaszcza, że w tym tyg mogę być trochę zajęty prywatnie (zakładanie stałego aparatu na zęby, ostatni egzamin w sesji itp.)

No ale to się zobaczy.

Tak więc zapraszam do pytań i komentarzy, tu czy też na gg lub docu
 
__________________
It's so easy when you are evil.
Ajas jest offline