Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-11-2006, 21:41   #117
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Akurat post Darkena był mi nieco potrzebny fabularnie, ale możemy ewentualnie poradzić sobie bez niego. Jeśli chciałbyś o czymś napisać, to nie widzę problemu, możesz oczywiście wrzucić posta. Jeśli wolisz czekać na reakcję Door, to w najbliższych dniach tak czy inaczej odpiszę. Jak pewnie zauważyłeś zmierzacie do tego samego miejsca, w którym są nasi nowi gracze i pewnie już dawno bylibyście na miejscu, gdyby nie dość nieoczekiwana decyzja Konrada Ale ja szanuję każdą akcję graczy, dlatego też chciałam poczekać na Darkena. Ale to powoli staje się czekaniem na cud...

Decyzja należy do Ciebie - jeśli chcesz napisać posta, to zapraszam. Jeśli wolisz poczekać na Door, to wkrótce będzie
 
Milly jest offline