Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-11-2006, 09:26   #40
rudaad
 
rudaad's Avatar
 
Reputacja: 1 rudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputację
Już wam na wszystko odpisuję..

Harv- tak jak panowie wyżej radzą-nie poddawaj się, może jeszcze uda się coś wskórać

Mal i Fist... Ja nie wiem czy ta rezerwacja miejsca jest najlepszym pomysłem.. W końcu nie wiemy dokładnie ile osób będzie, pozatym druga sprawa-koszty związane z rezerwacją, mogą przekroczyć budżet niektórych osób planujących pojawić się na zlocie, a trzecia-hmn.. Chcemy być przywiązani tak do jednego miejsca??

Yarot, co do sesji to ja ciągle czekam na jakieś oferty.. ale niestety zbyt tłoczno to tu nie jest.. Choć może, można mieć nadzieje jeszcze na czyjąś deklaracje. Proponuję abyś zaplanował sobie ok 6/8 czasu przeznaczonego na sesje jako MG. Resztę jakoś da się załatać.
Idąc dalej: Co do noclegu.. Ja mam zaplanowany ewentualny nocleg u koleżanki Redki... Choć narazie jest to tylko kwestia planów.. I żadnej pewności nie mam.
Pozatym nocleg wszystkich Lastinnowiczów w jednym miejscu, mógłby być całkiem ciekawym "doświadczeniem"... Tylko, że dla mnie pryiorytetową sprawą będzie cena tego noclegu.. Bo niestety należe narazie, tylko do grupy społecznej, która się nazywa-"ubogie licealistki z długami w spółdzielni mieszkaniowej"..

-Ok, już posprawdzałam ceny i w razie czego będę w stanie zapewnić sobie nocleg Gdyż jest to: w Forcie stawka od 14zł do 23zł Co powinno być zachętą również dla innych przyjezdnych uczestników Zlotu, pozbawionych noclegu w Toruniu. Myślę, iż wybór Yarota
jest jak najbardziej pozytywny, bo i warunki niezłe i ceny przystępne

A właśnie- kto jeszcze z was będzie nocował w Toruniu, gdzieś poza domem znajomych, rodziny, czy swoim ?? Bo, by można się było jakoś razem umówić. na rezerwację, czy coś.. Nie wiem sami decydujcie Znaczy deklarujcie swoje stanowisko..

Jeżeli przychodzą wam jeszcze jakieś niedomówione sprawy do głowy-a propo zlotu, proszę - piszcie śmiało

Pozdrawiam wszystkich
 
rudaad jest offline