Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-02-2012, 16:31   #15
Draugdin
Wiedźmin Właściwy
 
Draugdin's Avatar
 
Reputacja: 1 Draugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputację
Milcząca dotychczas Vanessa przestała delektować się latte. Włączyła się do rozmowy. Głos miała aksamitny z delikatnym orientalnym akcentem. Tak delikatnym jak domieszka jej orientalnej urody.

- Wybaczcie mi moje milczenie. Zwą mnie Vanessa Bloodsword. Żyję już ponad półtora wieku lecz nadal do końca nie mogę jeszcze przyzwyczaić się do sytuacji w jakiej się znaleźliśmy. Przyznacie sami, że nie codziennie czworo Nieś... Czworo takich jak my siedzi przy jednym stole popijając kawę jak starzy dobrzy przyjaciele. - Upiła łyk kawy wykorzystując go dla zaakcentowania krótkiej pauzy.

-Wybacz mi Aurelio nic mi ten symbol nie mówi. Żyję już długo więc po prostu zrządzeniem losu nie miała styczności z taką symboliką. Bądź taka łaskawa i przybliż nam temat najlepiej jak potrafisz. Jak dobrze rozumiem mamy stawić czoła wspólnemu zagrożeniu. Czy możemy sobie zaufać na tyle by podjąć taką współpracę. To jednak wymagać będzie dużego zaufania. - Mówiąc to niedwuznacznie poprawiła apaszkę wokół szyi.
 
__________________
There can be only One Draugdin!

We're fools to make war on our brothers in arms.
Draugdin jest offline