Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-02-2012, 20:02   #20
Sekal
 
Sekal's Avatar
 
Reputacja: 1 Sekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Kirholm Zobacz post
to może nie masz zbyt bujnej wyobraźni? Zapewniam Cię że są tematy nudniejsze. Można by było sobie darować tego typu stwierdzenia, szczególnie że koleżanka jest nowa na forum.
No to tym bardziej powinna tego tematu unikać. Widziałem już sesje, które przeradzały się w coś podobnego. Owszem, są gracze, których to bawi, którzy będą w tym czuć się dobrze.
Ale 90% z nich się znudzi. No bo o czym pisać? Wiecznie romansowe dialogi? Ja jestem typem gracza, który nie bawi się w takim czymś zupełnie. I mam tu na myśli zawartość tego, co zostało przedstawione w poście 1. Rozumiem, że miałyby tu być tylko opinie tych, którzy uważają to za super? Ja tak nie uważam.

Natomiast przyszłej MG proponuję przedstawić coś konkretniejszego i dokładniejszego, głównie jeśli chodzi o pomysł na to, jak to widzi. Zwłaszcza zrobienie z tego czegoś więcej niż romansu między dwoma postaciami/postacią i npc-em. Z doświadczenia wiem, że to w końcu rozchodzi się na takie grupki.
I motyw przewodni. Coś co prócz relacji międzyludzkich zachęciłoby graczy do dalszego pisania.
 
__________________
If I can't be my own
I'd feel better dead
Sekal jest offline