Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-02-2012, 22:57   #3
Lucifer oO
Konto usunięte
 
Lucifer oO's Avatar
 
Reputacja: 1 Lucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwu
PROSZĘ ABY KAŻDY WYKONAŁ SWOJĄ KARTĘ DOKŁADNIE WEDŁUG PONIŻSZEGO SCHEMATU:

AVATAR:
IMIĘ: (Pełne, wraz ze wszystkimi przydomkami)
WYGLĄD: (Proszę to opisać tak aby każdy czytając, miał przed oczami waszą postać. Jak rysopis policyjny )
HISTORIA: (Najlepiej od myślników zawierająca chronologiczne wydarzenia z życia waszych postaci. Te najbardziej istotne. Pozostałe warianty są opcjonalne, najważniejsze to byście przekazali mi skrót wydarzeń z ostatnich kilku-kilkunastu lat waszej postaci.)
MAJĄTEK: (Tutaj wpisywane będą fabularne opisy przedmiotów magicznych, waszych posiadłości, interesów i tak dalej... Póki co zostawiacie puste.)

Dodam jeszcze że jeśli zgłosi się więcej osób to można stworzyć dwie osobno działające drużyny, ponieważ wątków w sesji jest wiele, a element konkurencji między nimi mógłby wprowadzić kilka ciekawych aspektów, zwłaszcza gdy rozwiniecie już swoje wpływy i źródła dochodów.

Dodałem dwie zasady odnośnie rozdawania atrybutów i za poradą Oliana ustaliłem PCProfile jako program do wykonania mechanicznych kart. Zrezygnowałem także z obierania sobie znajomości serii Icewind Dale i Baldur's Gate jako kryterium przy wyborze postaci do sesji, bo koniec końców będą to jedynie dodatki a nie główne aspekty w fabule.
 

Ostatnio edytowane przez Lucifer oO : 16-02-2012 o 19:20.
Lucifer oO jest offline