Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-02-2012, 02:44   #14
Lucifer oO
Konto usunięte
 
Lucifer oO's Avatar
 
Reputacja: 1 Lucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwu
Call Of Cthulhu – W Zew grałem tak dawno temu że nie jestem już w stanie choćby przypomnieć sobie jak wyglądała karta postaci czy okładka podręcznika. A że ostatnio zupełnie przez przypadek natrafiłem na artykuł o H. P. Lovecrafcie, naszła mnie ochota na sesję w tych klimatach. Najlepiej by było to w czasach prohibicji i by prowadził bardziej doświadczony MG.

Eberron – Jestem kompletnym noobem jeśli chodzi o ten setting, dlatego chętnie rozegrałbym sesję w nim, a dodatkowo nigdy nie miałem bliższego kontaktu z tym światem, dlatego też sesja podobnie jak wyżej musiałaby być prowadzona przez doświadczonego gracza.

Cyberpunk – Jakąś ciekawą sesję gangsterską w której ukazane byłoby zepsucie norm społecznych technicznie wysoko rozwiniętej cywilizacji.

Steampunk – Ciekawa sesja detektywistyczna w klimatach steampunku właśnie.

Star Wars – Chciałbym odegrać w końcu cholernie potężnego Jedi albo Sith, najlepiej w czasach po komiksie Legacy – War.

Wiedźmin – Chciałbym wcielić się w postać wiedźmina i zapisać się nim w kartach historii jaki najlepszy z wiedźmińskich szermierzy. Mogłaby to być sesja tylko z MG, ale i z większą ilością graczy również.

Zapomniane Krainy – Cokolwiek w tym świecie z dopuszczoną psioniką.

Assassin’s Creed – Byle w odniesieniu do serii gier i byle by akcja toczyła się w innym okresie czasowym niż w grze.

Earthdawn – Sesja zaznajamiająca z systemem a przede wszystkim settingiem, bo w Earthdawn miałem przyjemność grać tylko raz w bardzo krótką sesję i chętnie zapoznałbym się z tym systemem nieco lepiej.

World War II//Super Soldier – Czyli sesja w klimatach drugiej wojny światowej z elementami magii I superbohaterów.
 
__________________
...
Lucifer oO jest offline