Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-02-2012, 10:53   #32
F.leja
 
F.leja's Avatar
 
Reputacja: 1 F.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnie
Cytat:
Napisał kanna Zobacz post
Tak się zastanawiałam... to by była taka sesja do grania gotowymi postaciami, schematami, stereotypami typu: główna niedobra, pierwszy playboy, syn marnotrawny,zwariowana ciotką itp
Tego jeszcze nie wiem. Rozważam to w sobie obecnie. Takie gotowe schematy byłyby dla mnie wygodne, ale z drugiej strony nudne jak flaki z olejem XD
Zdecydowanie wolę dawać graczom wolność w tworzeniu postaci. Musiałby być one stworzone z zupełnym przeniesieniem nacisku na historię, motywacje, osobowość. Ograniczenie dotyczyłoby jedynie wpisania się w tło fabularne.
A całą resztę załatwię ja :}

Eyria, my baby XD ... zaiste, jestem ambitna, niezniechęcalna i epicka
 
__________________
I don't mean to sound bitter, cold, or cruel, but I am, so that's how it comes out. ~~ Bill Hicks

Ostatnio edytowane przez F.leja : 09-02-2012 o 11:08.
F.leja jest offline