Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-02-2012, 20:23   #20
Yzurmir
 
Yzurmir's Avatar
 
Reputacja: 1 Yzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie coś
Kymil, pozazdrościłeś statusu prymusa? Muszę przyznać, że na mnie zrobił wrażenie twój post; spodobały mi się te wzmianki o rodzinie i koniecznie musisz to dalej rozwinąć.

Przy okazji jednak poczułem żal, ponieważ tak wiele sesji umiera naprawdę wcześnie, a myślę, że potrzeba czasu, aby wczuć się w postać i dojść do tego, jak nią grać. Dlatego też sądzę, że w porównaniu do początku "Woli Przodków" obecna przygoda stoi na wyższym poziomie literackim. Posty wydają mi się trochę bardziej naturalne i kreatywne.

Jeśli chodzi o doka, to masz go tutaj:
https://docs.google.com/document/d/1...thkey=CNWkmagC

Czy mogę polecić, żebyś założył konto Google? Wtedy będziesz mógł szybko dostać się do dowolnego dokumentu, w którym pracowałeś.

Aha, zacznę dzisiaj rozmowę ze strony Sigfrida na doku, tylko najpierw muszę się skupić i napisać w końcu w innej sesji.
 

Ostatnio edytowane przez Yzurmir : 09-02-2012 o 20:26.
Yzurmir jest offline