Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-11-2006, 13:07   #104
Frosty
 
Frosty's Avatar
 
Reputacja: 1 Frosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnie
Anzelm

-"No cóż Foshtk'o nie przypominam sobie stworów takich jak elektryczne jaszczurki, ale wierze Ci na słowo, że są to straszne istoty i też bym wolał być jak najdalej od nich."- uśmiechnąłem się rozbawiony stylem wypowiedzi czarownicy i jej niezwykłego kruka.
-"Oczywiście Maureen."
Podałem Łowczyni księgę i zabrałem się za składanie koców. Nie trwało zbyt długo, nim się spakowałem i byłem gotowy do drogi. Włożyłem koszule i narzuciłem na wierzch kolczugę przykrytą szarą szatą. Podniosłem plecak i pozostało poczekać aż ruszymy w dalszą drogę. Słowa Nathiela brzmiały niemal jak rozkaz i do tego bardzo dobry rozkaz. Nie było sensu stać i się patrzeć po sobie nawzajem.
-"Ruszajmy więc, bo droga dziś równie długa co wczoraj, a nawet o wiele dłuższa."
Gdy kolumna już ruszyła, wyrównałem krok z Maureen.
-"Znalazłaś coś interesującego?"- zapytałem wskazując na księgę.
[user=345,1078,1264,1980,2128]
-"Jak już wszyscy wpadną w rytm marszu może zostaniemy trochę z tyłu? Będzie można porozmawiać spokojnie, bo wciąż nam coś w tym przerywa ..."
[/user]
 
__________________
"Nadchodzi zima"- Eddar Stark
"Czarne skrzydła, mroczne wieści"-...
Frosty jest offline