Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-02-2012, 20:49   #26
Sierak
 
Sierak's Avatar
 
Reputacja: 1 Sierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłość
Karta powoli wchodzi w finalne stadium, tak więc postanowiłem sobie coś od siebie napisać w temacie rekrutacyjnym. Właściwie to postaram się jeszcze dziś całość wysłać (pytanko co do wersji Worda, może być plik .docx?) tylko skończę ostatni rozdzialik historii i przetłumaczę umiejętności z anglojęzycznych podręczników.

Rzuciłem okiem też na potencjalną drużynę i:
Olian (wojownik lub łotrzyk)
Plomiennoluski (wynalazkowe nieludzkie coś ;p)
Gothomog (czarokleta)
Fenris (no idea)
Icarius (łotrzyk/kapłan/czarodziej, ale nie wiem czy albo czy wieloklasowiec)
Sierak (wojownik/złodziej zaklęć - ogółem taki drużynowy otwieracz zamków i szukacz pułapek kradnący zaklęcia)
Aramin (bard/zaklinacz)

No i tutaj moja sugestia, może jednak znajdzie się jakiś kapłan? W sensie sklep z komponentami Gothomoga może nie wyrobić na nas z miksturkami leczniczymi .

Druga sprawa, kwestię obgadałem z Luciferem i ten postawił mi warunek - że okej jeżeli reszta graczy się zgodzi, tak więc już piszę o co chodzi i zapytuję się o Wasze zdanie w tej kwestii.

Otóż mój koncept na postać składa się z gwiezdnych (mithrilowych) elfek, konkretnie bliźniaczek mieszkających w Telflamm niemal od urodzenia. Ogólnie ich przeznaczeniem miało być w drużynie koszenie magów (jedna to spellthief z ambicjami na Telflammar Shadowlorda w przyszłości, druga zaś to wojownik/zaklinacz z ambicjami na dzikiego maga i Raumathari Battlemage), czyli jedna kradnie zaklęcia, druga rzuca zaklęcia wspomagające i walczy. No i tutaj pojawia się kwestia dlaczego prosiłem MG o podniesienie poziomu startowego do 6., żebym mógł wykupić atut dowodzenie dostępny od tego właśnie poziomu.

Oczywiście jako starter moja postać weźmie życiowego towarzysza, jak tylko osiągnie 6. poziom wykupi dowodzenie, a followerka działa na zasadach dowodzenia (czyli jak startujemy na czwartym poziomie, ona startuje na drugim) no i moje pytanko - czy Wam to pasuje? Dodam, że oczywiście siostra to nie dodatek do postaci, a element ściśle związany z nią fabularnie .

Na upartego przez te pierwsze dwa poziomy follower i tak nie będzie stanowił większego zagrożenia niż ten choćby wilk z życiowego towarzysza, a potem od szóstego będzie już w pełni legalnie na zasadach z DMG.

Edit: Aramin, z kwestiami mechanicznymi wal na PM, chętnie Ci pomogę. Aha zapomniałbym, wspomniane gierki przeszedłem po kilka razy jak coś.
 
__________________
- Alas, that won't be POSSIBLE. My father is DEAD.
- Oh... Sorry about that...
- I killed HIM :3!

Ostatnio edytowane przez Sierak : 14-02-2012 o 20:54.
Sierak jest offline