Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-02-2012, 13:29   #91
Highlander
 
Highlander's Avatar
 
Reputacja: 1 Highlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputację
Koniec. Tak moi państwo dotarliśmy (w połowie składu właściwego ale zawsze) do względnego końca naszej przeprawy. Można spokojnie otworzyć butelkę szampana. Winowajcy zostali odnalezieni, żelazna karawana wyrżnięta w pień, dziewczynka uratowana. Jako wieczny optymista powiem, że były momenty w których mocno powątpiewałem czy to się uda. Jednak wy pokazaliście mi, że od święta cuda się zdarzają. Wytrzymaliście ze mną do samej linii mety. Bardzo wam dziękuję.

Eyriashka, Henshin i Songo, jeśli tylko chcecie, macie teraz możliwość napisania epilogów dla waszych postaci. Co działo się z nimi po zakończeniu tej historii? Opowiedzcie mi o tym. Popuśćcie lekko wodze fantazji, pofolgujcie stykom w klawiaturze. Śmiało!

Kto wie, może i ja wysilę się na ukrytą scenę po napisach końcowych?
 
__________________
You don't have to believe in me.
Just believe in the Getter.
Highlander jest offline