Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-02-2012, 21:07   #3
Uzuu
 
Uzuu's Avatar
 
Reputacja: 1 Uzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skał
System jak widać wzbudził spore zainteresowanie. Dodam od siebie że ostatnio wpadła mi w rączki książka Dana Abnetta - Titanicus. Doskonała pozycja dla tych którzy grają kapłanami maszyn lub innymi sługami Omnissiaha. Książka przede wszystkim opisuje wojnę według Mechanicus, przedstawia również relacje panujące pomiędzy zrodzonymi na Marsie a sługami Terry. Dość ciekawie zostało opisane podejście adeptów do spraw wiary, struktury dowodzenia oraz jak wygląda życie w czasie wojny czyli w sumie na co dzień. Każdy na pewno będzie mógł znaleźć mnóstwo inspiracji czy to do urozmaicenia kreowanego przez siebie świata dla graczy czy tylko wokół swojej własnej postaci. Niestety książka jest po angielsku i nie udało mi się znaleźć jej w języku polskim. Moja recenzja również bardzo króciutka bo miała to być tylko ciekawostką dla zainteresowanych.
 
__________________
He who runs away
lives to fight another day

Ostatnio edytowane przez Uzuu : 14-03-2013 o 21:13.
Uzuu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem