Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-02-2012, 02:38   #1
chaoelros
 
chaoelros's Avatar
 
Reputacja: 1 chaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodze
[WHFR 2ed, 18+] Latem w Marienburgu...

Najpierw zacznę od strony technicznej. Moja pierwsza sesja, w której wykorzystuję mechanikę Warhammera 2ed i większość aspektów z tego uniwersum. Zaznaczam to na początku, gdyż gracze "ortodoksyjni" mogliby w trakcie sesji wykazywać niebywałe oburzenie pewnymi rozwiązaniami. Dlatego zapraszam do udziału graczy, którzy są otwarci na innowacje.(co nie wyklucza wielbicieli WHRF). Dodam też że to moja pierwsza sesja jako MG w Warhammerze. Na forum grałem w jedną sesję w tym systemie, a wcześniej jeszcze miałem kilka spotkań z tym systemem (trudno nie mieć), jako gracz. Zatem niech gracze wezmą to pod uwagę i w razie wątpliwości, niech napiszą czego oczekują od MG.
Potrzebuję (uwaga bo wszystkiego nie potrzebuję):
-minumum 6... od bidy 5 graczy.
-same ludzie, bez dumnych elfów i uroczych krasnoludów,
-jeden ludź co się zna na żegludze,
-wszystkie ludzie co nie pochodzą z Marienburga,
-żadnych magików,

Ogólnie to chcę mieć bandę oprychów, krzątających się po świecie nieudaczników itd.

Proszę pisać w tym temacie, jakie klasy zamierzacie obrać. Ja też będę aktualizował listę przyjętych, tak aby gracz mogli sobie złożyć drużynę tychże nieudaczników. O tym jak traficie na miejsce gdzie rozgrywa się fabuła powiem już teraz. Jako że niesie was po świecie w poszukiwaniu zarobku, trafiacie do Marienburga. Nie znacie miasta, nikogo... Szybko nawiązuje z wami kontakt agent Gildii Handlowej w Altdorfie. On zbiera was w umówione miejsce, w karczmie i sesja zacznie się od momentu gdy ów agent składa wam ofertę pracy. Tak więc jak będziecie pisać historię postaci, to kwestia znalezienia się w Marienburgu jest uzgodniona.

A teraz słowem wstępu...
 
chaoelros jest offline