Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-02-2012, 10:23   #5
chaoelros
 
chaoelros's Avatar
 
Reputacja: 1 chaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodze
Zatem kolejno:
1. Żadnej magii. Żadnych adeptów co w przyszłości chcą czarować. Nie ogarnąłem jeszcze magii w systemie i nie chcę szarżować.
2. W sumie na jakiegoś kapitana bym się zgodził. Możemy podyskutować na priv.
3.To chyba żaden spoiler nie będzie jak powiem że ta misja będzie związana z morzem. Cóż, niziołki są bardzo ludzcy tylko mniejsi, więc skoro bardzo chcesz to czemu nie.
4.Jest rozwój jak najbardziej. Choć nie mogę obiecać zbyt wiele starć, ale będę dawał XP za wykonywanie odpowiednich działań. Jak w grze, gdzie robisz chain quest i dostajesz XP za pójście i zagadanie do kogo trzeba.
5. Początkowo tylko podstawowy.
6.Pewnie na początku po stworzeniu postaci zostanie trochę złota. Jesteście w mieście. Jest tam mnóstwo kupców i scenariusz jest na to przygotowany. Możecie chodzić po straganach aż znajdziecie co chcecie.
7.Postać zróbcie sobie sami. Rzucajcie przed kompem kości itd. Rzuty w grze będę wykonywał za was. Jeśli będziecie bardzo chcieli to je udostępnię na forum.
8. Innowacje? Cóż chyba takie niewielkie. Przykładowo te gildie. Sam sobie je wymyśliłem i nie zainteresowałem się czy w uniwersum WH coś takiego w ogóle istnieje. Przewiduję też osłabienie niektórym mobów lub wprowadzanie nowych(ale tylko raz). Na pewno nie będzie takich innowacji że nagle Sigmar staje się fałszywym bogiem, a krasnoludy zaczęły wchodzić w sojusze z trollami
 
chaoelros jest offline