Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-11-2006, 14:01   #979
ManJak
 


Poziom Ostrzeżenia: (0%)
Tak, więc i ja się przywitam.
Nick mój to ManJak, i tak najczęściej jestem określany. Moje prawdziwe imię to Jakub i nie obrażę się za jego używanie, lubię także zdrobnienia (Kubuś Very Happy). Lubię dobre książki, pisząc dobre mam na myśli... No właśnie, lubię książki z przysłaniem oraz pewną dozą humoru, walki nie tylko na śmierć i życie, ale także wewnętrznej, nie musi być to wcale literatura fantasy, choć przyznam, że w tym rodzaju książek lubuje się najbardziej. Nie lubię za to horrorów oraz romansideł, oczywiście wątki miłosne są miłe dla oczu i odprężeniem dla umysłu, ale mam tu na myśli ksiązki typu arlekin.
Muzyka... Właściwie poza disco-polo lubię każdy rodzaj muzyki, od poważnej po metal, choć przyznaje, że szczególnie upodobałem sobie numetal. Jeżeli chodzi o ulubione zespoły... Na pewno nr. 1 to Linkin Park, następnie BLOODHOUND GANG oraz Red Hot Chili Peppers. Interesuje się przede wszystkim chemią, wiążę z nią swoje plany życiowe, jak także biologia. Zajmuje Sie także ezoteryką, rpg oraz informatyką, ale to na drugim planie... Oczywiście zainteresowań mam dużżżo dużżżo więcej, ale nie chce się aż tak rozpisywać Yellow_Light_Colorz_PDT_15
Tak, więc nakreśliłem swoje ogólne zainteresowania, więc warto by napisać coś osobie. Mam w tej chwili 17 lat ( w marcu będzie osiemnastka Yellow_Light_Colorz_PDT_15 )Sam siebie uważam po części za cynika, choć w większym stopniu kieruje się stoicyzmem. Jestem spokojnym człowiekiem i bardzo trudno mnie rozgniewać, spokojem nie raz wyprowadziłem kogoś z równowagi. Nie jestem do nikogo uprzedzony i nie potrafię się długo gniewać ani obrażać. Lubię dobry humor oraz zabawę (jak każdy z nas), lecz uważam, że we wszystkim powinna być granica. Nie uważam siebie za chrześcijanina, lecz nie jestem też ateistą, moją wiarę można najtrafniej określić jako deizm, aczkolwiek jestem bardzo daleki od krytyki innych Religi.
Tak, więc mam nadzieje, że trafnie określiłem siebie, ocenę nad tym zostawiam osobą, które obecne są na tym forum i znają mnie jakiś czas.
Witam raz jeszcze i Pozdrawiam
ManJak
 
  Odpowiedź z Cytowaniem