Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-11-2006, 17:17   #108
Nadel
 
Reputacja: 1 Nadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumny
Nathiel

Otrząsnąłem się po pierwszym szoku. Ujrzałem czerwia prawie 2 razy wyższego od siebie. No nie tylko nie to. Przynajmniej jesteśmy na powierzchni. Z tego co pamiętam to wyłaniają się one tylko po to aby zabić. Innych powodów nie mają. Poza tym on ma około 6 metrów długości. Tak przynajmniej mnie uczono w akademii, że wynurzają się do połowy swojej długości. A ich najczulsze miejsce to głowa i paszcza.
Nie myśląc długo postanowiłem działać. Wyjąłem sejmitar. Podbiegam od boku i staram się ciąć od spodniej strony potwora, tak aby się trochę zniżył inaczej nie będziemy wstanie dosięgnąć jego głowy w łatwy sposób. Jeśli mi się nie uda nie zatrzymuję się tylko staram się w miarę możliwości odbiec z poza zasięgu Czerwia. Po czym krzyczę do reszty towarzyszy:
-Celujcie w głowę i w paszczę i nie zatrzymujcie na przeciw niego!
 
Nadel jest offline