Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-02-2012, 18:53   #131
F.leja
 
F.leja's Avatar
 
Reputacja: 1 F.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnie
ffs ... dudes ... wy to mnie chcecie po prostu wykończyć, nie?

To powiem wam tak ... jeżeli chodzi o okresy historyczne, jeżeli miałabym prowadzić, to zazwyczaj muszę zrobić research i staram się żeby było chociaż trochę zgodne z prawdą. A że teraz wychodzi mi z czasem średnio na jeża to do wyboru jest to co mam obcykane, albo to co mogę zmyślić ... w sumie, to drugie bardziej.
Więc będzie dramat obyczajowy z trupami w tle w stylu wielkiej Agathy Christie, albo polityczne intrygi z motywami kazirodczymi w Grze o Tron, albo religijne podteksty rodem z literatury arturiańskiej ... ewentualnie śmichy-chichy w Ankh-Morpork. A jak nie, to zamówienia historyczne na za miesiąc (jak już obronię magistra XD).
 
__________________
I don't mean to sound bitter, cold, or cruel, but I am, so that's how it comes out. ~~ Bill Hicks
F.leja jest offline