Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-02-2012, 00:18   #27
Mizuki
 
Mizuki's Avatar
 
Reputacja: 1 Mizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znany
Naprawdę dziękuję wszystkim za prace włożoną w przygotowanie kart. Niestety, nie mogłem przyjąć wszystkich. Również spadł na mnie obowiązek zoptymalizowania drużny pod względem doboru klas...
Poziom kart w większości był zbliżony, przez co ostatecznie zdecydowałem się na przyjęcie piątki graczy.


Co zatem następuje:

- Bronthion jako księżycowy elf Salarin [ pieśniarz klingi ] zostaje przyjęty do grona graczy.
- Kaitlin jako słoneczna elfka Lairiel [ paladyn ] zostaje przyjęta do grona graczy.
- Romulus jako słoneczny elf Baelraheal [ kapłan ] zostaje przyjęty do grona graczy.
- Homeosapiens jako siwy elf Randal [ czarodziej ] zostaje przyjęty do grona graczy.

Tak się ma sprawa pod względem zoptymalizowania drużyny

Do grona graczy, jako piąty - "rozszerzony" - dostaje się Glyswen jako człowiek Filut [ czarodziej/łotrzyk]. Pokładam nadzieje w to, że jako nowy gracz na forum nie pozostanie w tyle :].

Rekrutacja zotaje oficjalnie zakończona.
Dziękuję wszystkim.

Powodzenia :].


P.S - komentarze do sesji pojawią się jutro wraz z pierwszymi instrukcjami.
 
__________________
"...niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda
dla szpiclów katów tchórzy - oni wygrają
pójdą na twój pogrzeb i z ulgą rzucą grudę
a kornik napisze twój uładzony życiorys"

Ostatnio edytowane przez Mizuki : 21-02-2012 o 00:38.
Mizuki jest offline