Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-02-2012, 14:11   #38
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Nie rozbijaj odpowiedzi, bo tu nie ma tej opcji "zaznacz i cytuj ten fragment", a takie kopiowanie to czasochłonne

1. OK
2. Jakość to OK, ale dokładność to zabija późniejsze uzupełnianie przeszłości postaci ;( czasem to jest przydatne :P
3. A co to ma do sesji jak postać wcześniej korzystała z umiejętności łowiectwo? Bo nawet mnie, właściciela tej postaci, nie obchodzi. Chyba, że rozgrywamy retrospekcje, ale w takim przypadku "przeszłość postaci" to "teraźniejszość gry", wtedy spoko. Albo gdy po prostu rozwijamy historię postaci z jakiegoś powodu na przykład "hohoho, całe szczęście, że jestem mistrzem polowania na jednorożce, bo pierwsze upolowałem w wieku 12 lat <i tu wstaw jakąś "randomową" historyjkę "power gamera">" Co do jakości to może to być nie OK jeśli jest tego za dużo.
4. Jeśli kuszenie się udało to znaczy, że gracz kłamał, źle odgrywa postać i zasługuje na potępienie. A tak na serio to wcale nie odpowiedziałeś na to, że takie sceny w trakcie gry znaczą w ogóle cokolwiek niż to co jest napisane na jakimś świstku papieru przed sesją.
5. Ludzie są ludźmi, a nie przemyślanymi robotami. I nie, nie wzbogaca, bo wystarczyło w tym całym życiorysie napisać "nie zdradza", a nie opisywać jakichś przydługich historyjek, z których i tak wyniknie mniej przydatnych do gry spraw niż z moich 3-5 zdań.
 
Anonim jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem