Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-02-2012, 16:21   #59
liliel
 
liliel's Avatar
 
Reputacja: 1 liliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputację
Prawdę mówiąc mój jest w czarnej d...
Przez ten długaśny przestój czasowy wypadłam z roli, straciłam wątki i ciężko mi zacząć w ogóle pisać.
Poza tym mam zawirowania natury życiowej co jeszcze bardziej utrudnia mi zabranie się do rzeczy. Siedzę niejako na szpilkach i nie do końca wiem kiedy ale będę musiała zniknąć na około tygodnia. Możliwe że na dniach chociaż nie jestem w stanie na razie się określić.

Dzisiaj zacznę pisać ale nie obiecuję, że wrzucę w tym tygodniu a jeśli dojdzie do wyjazdu to w ogóle ciężko mi się ustosunkować i podać jakąś datę, najwyżej proszę mi postać poenpecować.

I na przyszłość mam prośbę aby nie było takich długich przestojów bo to działa na mnie totalnie rozwalająco i coraz trudniej zabrać mi się do sesji, która żyje nieterminowymi zrywami.
 
liliel jest offline