Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-02-2012, 23:14   #16
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Cytat:
Napisał Mandock Zobacz post
Wg. mnie, takie opisy przydają się do opisywania podróży. BG jadą z miasta A do miasta B i nie wiadomo co tam pomiędzy wcisnąć, bo dopiero w mieście B dalsza część "questa". Taki opis to dobry zapychacz(szczególnie jak się krajobraz zmienia).
Zapychacz? Sorry. To czym jest sesja? Popisem elokwencji MG? Zbiorem ładnych opisów? Skoro dopiero w mieście B postacie (a więc Gracze!!!) mają coś do roboty to opis podróży jest nikomu do niczego niepotrzebny. Jeżeli MG ma potrzebę uskuteczniania swoich popisów i opisów przed innymi to powinien pomyśleć o karierze aktorskiej...

Kilka osób poświęca swój czas, liczy na dobrą zabawę i przychodzi do mnie na sesję, a ja raczę ich zapychaczami??? Co ci Gracze mają robić podczas tych opisów? Poprawiać makijaż? Robić notatki? Obgryzać paznokcie z wrażenia? Trochę szacunku... i powagi dla innych.
 
Aschaar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem