Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-02-2012, 16:33   #17
Zapatashura
 
Zapatashura's Avatar
 
Reputacja: 1 Zapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputację
Serio, opisy krajobrazu? Te wszystkie nudne, nikogo nie interesujące bzdury rodem z polskich lektur, których nikt nie czyta? Łąki kwieciem umajone i inne kołysanki?

Nigdy w życiu nie poświęciłem nawet pięciu minut w trakcie sesji na coś takiego, bo szanuję swój czas i (co nawet ważniejsze) czas moich graczy. Bo co oni mają robić, gdy ja będę deklamował mój trzynastozgłoskowiec? Pójść do toalety, uzupełnić kartę postaci? Czy po prostu się nudzić?

A jako gracz pewnie rzuciłbym w MG, który mnie czymś takim raczy, czipsem. Albo po bożemu przerwał mu po 30-u sekundach i spytał o to, co może mnie interesować:
-"Są tu krzaki, w których może się zaczaić bandyta?"
-"Nie."
-'Są tu drzewa, za którymi może czaić się bandyta?"
-"Nie."
I tyle, wiem wszystko co chcę. A to czy rośnie koło drogi bratek czy stokrotka mam naprawdę kompletnie gdzieś i zapomnę o tym jeszcze przed końcem zdania.
 
Zapatashura jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem