Wątek: Ogame
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-11-2006, 17:22   #26
Bortasz
 
Reputacja: 1 Bortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputację
Ja dzięki bogu się wyrwałem z tego. Gra po prostu mi się znudziła. Miałem z 300 000 punktów. W pewnym momencie gra staję się nudna bo bez przerwy masz to samo. Wysyłasz Flotę na PZ jak zapomnisz to po niej i wszystko od początku. NUDA.
Redone, Czasochłonne to mało powiedziane. Szło dostać jobla! Muszę się zarejestrować. Zaraz wróci moja Flota jeszcze tylko 5 minut ale pociąg do domu mi ucieknie,ale flota zaraz będzie i mogą mnie ze złomować!!!!! AAAAAAAaaaa!!!!!!!!!!!!!!! Zwariować można. A jak sie już siadło to chwilka i wszystkie floty posłane. i trza czekać 1,5 h by flota wróciła. A to tylko jak latasz po tym samym układzie słonecznym. Jak to jest juz układ obok to na początku nawet 3 godziny a później nie jest lepiej.
Blacker, Bo możesz w ciągu 24h za atakować jedna Planetę 3 atakami z tym że jako jeden atak można uznać nalot 3 flot pod warunkiem że nastąpiły owe na loty w maks 30 minutowym odstępie czasu.
Odradzam tą grę. Juz lepszy jest RED DRAGON. Naprawdę Odradzam.
 
__________________
Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego - w błędzie trwać.— Cyceron
Mędrzec jest mędrcem tylko dlatego, że kocha. Zaś głupiec jest głupcem, bo wydaje mu się, że miłość zrozumiał.— Paulo Coelho
Bortasz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem