Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-02-2012, 19:37   #16
Sevril
 
Reputacja: 1 Sevril nie jest za bardzo znany
Witam! I przepraszam, że piszę tu dopiero teraz. Wstyd się przyznać ale dopiero znalazłem to miejsce. Gdyby ktoś zapragnął się ze mną skontaktować mój:

GG - 12447498 (zwykle jestem na niedostępnym wiec nie zrażajcie się)
Mail - sevril@gmail.com
Facebook - SevrilYa (biały lew w avatarze)

O Korennie słów kilka. Jest mężczyzną trochę ponad średniego wzrostu, jeśli o tym pamięta starannie przycina bródkę i dba o utrzymanie swojej grzywy długich brązowych włosów we względnym porządku. Ubiera się zwykle w ubrania nie krępujące ruchów. Preferuje długie płaszcze skórzane lub w naprawdę zimne dni futra podobnej dlugości, zwykle pozostawia je rozpięte by swobodnie pwiewały na wietrze. W chwili kiedy zaczyna się przygoda ubrany jest w skórzane spodnie które tak jak i jego płaszcz widziały lepsze czasy lnianą koszulę i wysokie buty. Przez lewe ramię przerzucił dużą torbę a w prawej dzierży prawie dwu metrowy dębowy kostur. Przy pasie ma kilka sakiewek z czego jedna wygląda jakby mogła zawierać małe ciężkie przedmioty takie jak powiedzmy miedziaki. Uważny obserwator może zauważyć ruch pod koszulą.
 
__________________
Były dwie siostry Śmierć i Noc... Śmierć była większa
a Noc mniejsza. Noc była piękna niczym sen, a Śmierć... Śmierć była jeszcze piękniejsza.

Ostatnio edytowane przez Sevril : 24-02-2012 o 20:00.
Sevril jest offline