Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-02-2012, 21:46   #10
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
W offtopie:

Cytat:
Napisał Campo Viejo Zobacz post
Walka wręcz na dachu pędzącego dyliżansu, zapewne występowała wtedy gdy takie pojazdy były w powszechnym użytku, więc nie doszukiwałbym się w tym dziwności czy braku logiczności.
Nie wiem czy przeczytałeś dokładnie moją wypowiedź...

Cytat:
Ponieważ nikt myślący logicznie takiego miejsca na walkę nie wybierze,
Nie piszę, że walka na dachu dyliżansu / skrzydle samolotu / gdziekolwiek indziej gdzie wygląda to filmowo się nie zdarzała. Piszę, że nikt takiego miejsca na walkę nie wybierał, a jeżeli takowa się zaczynała to szybko dochodziło do zrzucenia przeciwnika, a nie walki. Walka na niewielkiej i na dodatek ruchomej powierzchni jest ekstremalnie trudna i najmniejsza pomyłka kończy się w rzeczywistości skręconym karkiem.

Podobnie jak w rzeczywistości pięciu dresów w zaułku atakuje równocześnie, a nie czeka grzecznie jak najmici i podchodzi pojedynczo.


Pytaniem jest czy trzymamy się realizmu, czy bawimy się w jakąś holywoodzkość?

Bo mechanika zniesie wszystko i mechanicznie to jedna moja postać potrafiła robić z motorem takie cuda jak numery z "Torque".

[MEDIA]http://www.youtube.com/watch?v=BNKM4ZJ28wU[/MEDIA]

A to, że rzeczywistość tego nie wytrzyma to inna kwestia...



Dla mnie taka "filmowa" walka nie jest ani porywająca, ani jej specjalnie długo nie pamiętam. Właśnie dlatego, że jest filmowa, że od samego poczatku do samego końca wiadomy jest wynik...
 
Aschaar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem