Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-02-2012, 22:24   #1
Roni
 
Roni's Avatar
 
Reputacja: 1 Roni ma wyłączoną reputację
[+18] Ty bedziesz następna

Ty bedziesz następna





Kolejny dzień siedzę przed jej domem. Wróciła z pracy. Pod jej nieobcecność pozwoliłem sobie pomyszkować, zrobiłem dokładne notatki co do jej grafiku na następny tydzień. Szkoda że nie dożyje przyjęcia u cioci Lucy. Znam już na pamięć rozkład jej domu, będzie łatwą zdobyczą. Po jej sposobie chodzenia, postawie, budowie widać, że nie jest zbyt silną kobieta, nie będzie stawiać oporu.
Wszystko dopięte na ostatni guzik. Zwierzyna siedzi przed telewizorem w głębokim fotelu i ogląda ulubiony serial. Zawsze tak samo, zawsze pierdolony serial, zawsze pierdolony fotel i pachnący kurwą szlafrok. Zaaferowana sztucznymi aktorami na ekranie nie słyszy nawet jak podchodzę do niej od tyłu. Nie reaguje gdy napinam sznur. Uwielbiam patrzeć na ten moment kiedy przerażone uświadamiają sobie, że właśnie coś się w ich życiu kończy. Podświadoma jakże prawdziwa obawa, że ujrzą oblicze śmierci. Widzę w jej oczach panikę, która niknie wraz z mocniejszym zaciskaniem sznura, w przeciwieństwie do rumieńca wchodzącego na jej twarz, który staje się coraz bardziej intensywny. I tak suka poszłaby spać zaraz po serialu więc trochę jej w tym pomogłem. Zabieram ją do auta, doskonale się składa, że jej dom jest na samym końcu uliczki. Nikt niczego nie zauważył. Całkiem przyjemnie jeździ się nocą autem, puste drogi, dobra muzyka w odtwarzaczu i ciało w bagażniku. Żyć nie umierać.

****

Witam w mojej nowej rekrutacji. Będzie to sesja detektywistyczna dziejąca się we współczesności, w Chicago. Gracze wcielą się w grupę śledczych mających za zadanie złapać sprawcę wyżej opisanej zbrodni. Wstęp jest krótki, ale na temat, można już zacząć wyciągać wnioski dotyczące sprawcy. Jakich graczy poszukuję? Przede wszystkim dojrzałych. Znaczek +18 nie oznacza, że chcę tylko ludzi pełnoletnich. Sesja pełna będzie dokładnych opisów działań mordercy i miejsc zbrodni. By nie przedłużać - wzór Karty Postaci:

Imię i nazwisko (ewentualnie pseudonim)
Wiek
Broń służbowa (można wybierać dowolnie spośród pistoletów policji USA)
Krótka historia (wszystkie postaci są detektywami Wydziału do spraw zabójstw w Chicago)
3 dobre strony (w czym postać się szkoliła, co potrafi bardzo dobrze)
2 plusy (z czym daje sobie radę, ale nie jest ekspertem)
3 wady (czynności, w których postać jest kompletnym laikiem)


Opis morderstwa napisany przez D.B.

Rekrutacja zakończy się, gdy znajdę 4 graczy.
 
Roni jest offline