Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-02-2012, 16:02   #4
Pinhead
 
Pinhead's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputację
Mówiąc o normalnym życiu chodzi mi głównie o jakieś rodzinne relacje (może być żona, kochanka, matka, ojciec, brat, siostra), przyjaciół z poza paranormalnego kręgu, koledzy z pracy.
Chciałbym wpleść tych ludzi z rodzinnego tła do głównego nurtu przygody. Zarówno jako epizodycznych NPC-ów, jaki tych ważniejszych. Zmuszając przez to BG do trudnych wyborów.
Nie mogę obiecać, że wykorzystam ich wszystkich, ale na pewno część może się pojawić w przygodzie.
Chodzi mi o pokazanie, że postacie nie są jakimiś siedzącymi w ciemnej piwnicy wariatami i fanatykami UFO (choć jeżeli ktoś chce to może zagrać i taką postacią). Źle, by jednak było, gdyby wszystkie postacie takie były.

Co do zawodów to tutaj, jak pisałem nie robię ograniczeń. Może być robotnik, pisarz, dziennikarz, czy robotnik z fabryki. Kim z zawodu by nie była postać musi interesować się paranormalnymi zjawiskami i oczywiście samym fenomenem UFO.
Z racji tego, że postacie łączy wspólna pasja odpada nam problem jak połączyć profesora uniwersytetu ze zwykłym gliniarzem, czy właścicielem sklepu z kadzidełkami.

Dokładne więzi łączące postacie omówimy już z graczami, który zagrają w sesji. Propozycje jednak mogą się już pojawiać.
 
__________________
"Shake hands, we shall never be friends, all’s over"
A. E. Housman
Pinhead jest offline