Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-02-2012, 20:38   #6
Pinhead
 
Pinhead's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputację
Ad. 1 Objętość postów w sesji wynika głównie z interakcji z graczami. Ja ze swojej strony nie wymuszam na gracza, takiego, czy innego podejścia do postów.
Najważniejsze dla mnie w postach są deklaracje, co do dalszego działania postaci. Nie ma nic gorszego niż dwustronicowy post o pogodzie, przeżyciach wewnętrznych pozbawiony ostatecznych deklaracji co też dana postać zamierza zrobić.
Ciężko mi powiedzieć jaki będą moje posty w tej sesji. Przypuszczam, że objętościowo będą podobne do postów jakie obecnie pisze do niedawno rozpoczętej sesji w CP "Music is my weapon"
Jednak jak powiedziałem dużo zależy od interakcji z graczami.

Ad. 2
Google doc bywa pomocny, ale przenoszenie całych scen, walk, czy nawet ogromnych dialogów wydaje mi się pozbawione sensu. Wolę mimo wszystko deklaracje w postach. Jedynie przy ważnych dialogach gdoc bywa naprawdę pomocny. Kiedy można odegrać jakiegoś NPC i pobawić się z graczami w słowne podchody.
Podsumowując, gdoc ewentualnie może się pojawić na sesji. Na pewno nie będzie obowiązkowy.

Ad. 3
Powiedzmy, że jest rok 1995, połowa marca.

Ad. 4
Jak mówiłem jedna postać samotnika i outsidera przejdzie bez problemu, ale wolałbym uniknąć grupy takich postaci.
 
__________________
"Shake hands, we shall never be friends, all’s over"
A. E. Housman
Pinhead jest offline