Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-02-2012, 21:18   #10
Hawkeye
 
Hawkeye's Avatar
 
Reputacja: 1 Hawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputację
Post jest, trochę się zmęczyłem siedząc dziś na zajęciach, ale sesję trzeba pchnąć do przodu .

Poczyniłem pewne założenia, zgodnie z tym co pisaliście na gdocu, ale jeżeli ktoś stwierdzi, że są one błędne (np. jeżeli Robert chciałby pójść, z którąś z pozostałych osób) to posta się wyeliminuje.

Merill i F.Leja stoicie jakieś 50 metrów od wejścia do mieszkania Fuchsa. Jak pisałem jego syn odchodzi powoli ulicą, idąc w stronę centrum (w rozumieniu miejsc, gdzie można znaleźć jakąś rozrywkę). Sam policjant wszedł do budynku i będzie szedł do swojego mieszkania.

Asmorinne założyłem, że do baru poszłaś sama . Jest to typowy mały lokalik, gdzie piją tylko najbliżsi mieszkańcy. Rozmowę z barmanem czy ew. którymś z klientów możemy przeprowadzić via PW, GG czy gdoca, jak ci wygodniej.

Mistrzu ... twoja postać spędziła w okolicy dworca około 30/40 minut badając wszystkie ślady, a jako, że byłeś policjantem, mogłeś zrekonstruować przebieg zdarzeń. Jest on najbardziej logicznie brzmiącym dla twojej postaci, oczywiście gdybyś miał możliwość zbadania ciała/przeczytania raportu z autopsji, mógłbyś potwierdzić lub zmodyfikować swoją teorię.

Eyriashka, nie wiedziałem, co miałaś dokładnie na myśli, pisząc "wywiad środowiskowy", ale poprowadziłem cię pod mieszkanie Zimmera . Napisz z kim chciała byś porozmawiać i poprowadzimy rozmowę (no chyba, że masz inny plan i chcesz się np. włamać do mieszkania).

Wasze postacie znajdują się obecnie w trochę innych czasach, ale generalnie jest koło tej 20:30, 21:00 (jak pisałem oficjalnie merillowi, godziny policyjnej nie ma, ale zdarzają się "wypadki" z udziałem rosyjskich patroli ... w nocy żołnierze częściej widzą bandytów i szabrowników) ...

Czas na odpis macie do piątku. Jako, że następny weekend mam wolny, to pewnie pracę nad swoim postem zacznę z rana w sobotę
 
__________________
We have done the impossible, and that makes us mighty
Hawkeye jest offline