Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-02-2012, 11:02   #32
wujass
 
Reputacja: 1 wujass nie jest za bardzo znanywujass nie jest za bardzo znanywujass nie jest za bardzo znanywujass nie jest za bardzo znanywujass nie jest za bardzo znanywujass nie jest za bardzo znany
[Poznań] Warhammer - Poszukuję gracza/graczy
Witajcie. Nazywam się Mateusz, mówią na mnie mały huba, wujass, łysy itd. Jestem graczem i mistrzem gry z kilkuletnim stażem i znajomością realiów w systemach zarówo historycznych jak i sci -fi i fantasy tym razem jednak moje zaintersowanie jest związane z światem dark fantasy jakim jest Warhammer.

Poszukuję graczy do kampanii i pobocznych jednostrzałówek .
Okres w którym prowadzę to początek burzy chaosu, lokalizacja zaś to granicą Talabeclandu i Stirlandu, miejsce gdzie na podstawie naszych wcześniejszych gier ,powstało miniaturowe księstwo władane przez awanturniczego Kislewitę który za pomocą pieniędzy, zbrojnym interwencjom oraz pomocy sporej ilości przyjaciół i krewnych zaczyna coś znaczyć w rejonie.


W tym momencie posiadam 2 graczy z "Starej" drużyny + 2 z doskoku. Postacie jakimi grają to ex- knecht z kłopotami ze snem, kwieciście choć nie zawsze mądrze wysławiający się medyk , szlachcic-pojedynkowicz oraz birbant i modniś.
A także reiklandzki rycerz najemny (wraz z małym pocztem) który honor swój rycerski drogo sprzedaje.

Jeśli są jacyś chętni z radością przygarnę ich pod swoje skrzydła i zrobię to w trybie natychmiastowo-bezzwłocznym.
Proszę słać PW, info na gg 41717186 bądź na mail wujass@o2.pl

Nieaktualne
 

Ostatnio edytowane przez wujass : 02-03-2012 o 18:18.
wujass jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem