Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-02-2012, 19:16   #12
chaoelros
 
chaoelros's Avatar
 
Reputacja: 1 chaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodze
To czekam aż każdy podpisze się. Potem na podstawie tego co zostawiliście w postach i napisaliście na priva walne bomba-posta, gdzie opiszę spotkania z marynarzami, kupcami itd. Ale pamiętajcie. To nie będzie wszystko. Nie wystarczy wypłynąć na morze i ubić... to co trzeba ubić. Będziecie się musieli pogłowić razem niekiedy i cieszę się że niektórzy chętnie korzystają z ggdoca.




To będzie taki bomba post że może nawet Grave Witch takiego nie naskrobała jeszcze :P


Ale tak na poważnie. W poście zamieszczę wyraźnie kto z kim się spotyka. Gdybym to ja grał to nie czytałbym spotkań innych postaci, jeśli moja w spotkaniu nie uczestniczyła. To tylko moja sugestia a róbta co chceta, bylebyście sie dobrze bawili.
 
__________________
Sesja WHFR "Latem w Marienburgu" Czyli poszukiwania lewiatana, marienburskiej bestyji morskiej...
chaoelros jest offline