Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-02-2012, 10:55   #141
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Witam serdecznie.

Chciałem powiedzieć, że mój post już jest prawie gotowy, po uwzględnieniu Waszych deklaracji w GG dockach.

Niestety, zważywszy na kilka rzeczy, które zmieniają się niedługo w moim życiu zawodowym co będzie się wiązało na bank z mniejszą ilością czasu na LI, niż miałem, mój post będzie jednak postem finalnym. Wahałem się czy nie przedłużyć pewnych elementów opowieści na 1-2 kolejki jeszcze, ale postanowiłem jednak tego nie czynić.

Mogło być inaczej, ale konsekwencje działań Waszych postaci w sesji będą takie, jak być muszą. To w końcu dark fantasy Więc .....

Liczę na Wasze posty tak, bym mógł w okolicach weekendu wrzucić zakończenie. Mam nadzieję, że zrobi na Was wrażenie

Pozdrawiam.
 
Armiel jest offline