Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-03-2012, 04:19   #82
Lucifer oO
Konto usunięte
 
Lucifer oO's Avatar
 
Reputacja: 1 Lucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwu
REKRUTACJA ZAMKNIĘTA

ZGŁOSZEŃ ŁĄCZNIE OTRZYMAŁEM NA OKO 20, Z TEGO DOTARŁO DO MNIE 16 KART, JEDNA ZAGINĘŁA W AKCJI A JEDNA CZEKA NA POPRAWKI. TYLE W SKRÓCIE

ZE WZGLĘDU NA DOŚĆ DUŻĄ ILOŚĆ ZGŁOSZEŃ POSTANOWIŁEM OSTATECZNIE PRZYJĄĆ DO GRY 12 POSTACI ZAMIAST PLANOWANYCH WCZEŚNIEJ 10, W ZWIĄZKU Z CZYM BĘDĘ POTRZEBOWAŁ TROSZECZKĘ WIĘCEJ CZASU NA ROZPOCZĘCIE, TAK BY MÓC SOBIE TO WSZYSTKO ŁADNIE POUKŁADAĆ.

NIEMNIEJ, WYNIKI REKRUTACJI POSTARAM SIĘ OGŁOSIĆ JUŻ JUTRO WIECZOREM, TAK BY DAĆ JESZCZE DWÓM GRACZOM SZANSĘ NA DOSŁANIE POPRAWIONYCH KART.

DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA ZAINTERESOWANIE I ŚLEDZENIE TEGO TEMATU I WIDZIMY SIĘ NA SESJI


(Wyniki zostaną oczywiście ogłoszone w tym temacie, w nowym poście tak by każdy z zainteresowanych mógł je zobaczyć.)
 
__________________
...
Lucifer oO jest offline