Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-03-2012, 08:53   #47
Pinhead
 
Pinhead's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputację
Spotkanie z zespołem zakończyłem, gdybyście chcieli o coś jeszcze spytać to na szybko możecie. Zasadniczo jednak kapela nie ma nic do dodania. Wszystkie niezbędne informacje wam przekazali, a przynajmniej tak im się wydaje.
Teraz czas na wasze przygotowania, kto, co, jak i kiedy.
Powtórzę, żeby nie było potem nieporozumień, bo w poście Lecha pojawiła się konieczność uciekania ze sceny.
Sceny jako takiej nie będzie, jeżeli zorganizujecie AV-kę o jaką prosi zespół. Ma to być duży wóz, rodzaj furgonetki z napędem wektorowym z rozsuwanymi drzwiami, posiadający dużo miejsca z tyłu. Jeżeli będziecie mieli zwykłą AV-kę to zostanie do niej podczepiona platforma i na niej wystąpi zespół. Tylko takie cudo o wiele trudniej pilotować i trudniej ukryć, dlatego lepiej załatwić furgonetkę.
Obecnie jest około 14, macie więc dużo czasu do wykorzystania. Ja ze swoje strony nie planuje, jakiś drastycznych zdarzeń, więc możecie sobie spokojnie działać.

A na koniec taki filmik pokazujący chińską myśl techniczną, który jak ulał wpasowuje się w naszą dyskusję na temat komunikacji miejskiej w cyberpunkowej rzeczywistości.
China to build ginormous buses that cars can drive under (video) - YouTube
Jest to pojazd szynowy o napędzie elektryczny, zasilany zarówno z sieci miejskiej jak i posiadający własne akumulatory ładowane za pomocą baterii słonecznych. Około 6 m wysokości i 4,5-5 wysokości. Na pokład może wejść jednocześnie około 300 osób. Prędkość 50-60 km/h.
 
__________________
"Shake hands, we shall never be friends, all’s over"
A. E. Housman
Pinhead jest offline