Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-03-2012, 01:17   #27
Mizuichi
 
Mizuichi's Avatar
 
Reputacja: 1 Mizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znany
Pomysł ciekawy, od jakiegoś czasu zastanawiam się nad powrotem na LI. Więc może warto uczynić to teraz.
Pytania do MG mam dwa:
1. (Chyba najbardziej oczywiste) Czy rekrutacha wciąż trwa i jeśli tak czy MG mógłby poczekać, tudzież, jeśli okazałoby się że moja postać przyjęta zostanie, na moje KP poczekać do niedzieli. Niestety praca zabiera mi sporo czasu do tego w tę sobotę muszę pojawić się w pracy więc wcześniej raczej nie dałbym rady.
2. MG wspomniał że magia w kreowanym przez siebie uniwersum nie istnieje. Mnie jednak interesowałaby gra postacią będącą Technomagiem (postać ta zainspirowana byłaby serialem Babilon 5) Dla objaśnienia Technomag jest to osoba która za pośrednictwem technologii symuluje dziania magii. Tak więc pytanie brzmi: czy istniała by możliwość gry taką właśnie postacią. Oczywiście jeśli nie ma również szereg innych pomysłów na postać.

Z niecierpliwością czekam na odpowiedz.

Pozdrawiam Mizu.
 
__________________
It matters little how we die, so long as we die better men than we imagined we could be - and no worse than we feared.

11-02-2013 - 18 -02.2013 - Nie ma mnie.
Mizuichi jest offline