Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-03-2012, 17:25   #34
neuromancer
 
neuromancer's Avatar
 
Reputacja: 1 neuromancer nie jest za bardzo znanyneuromancer nie jest za bardzo znany
D&D 3.5 lub Pathfinder
z tym, że zaczynając na wysokim levelu (+12) (z uwagi na to, że w formule PbP ciężko awansować)
- Dłuższa przygoda/kampania.
- Regularnie postowanie (co tydzień)
- Fajnie by było epicko ale nie cukierkowo. Niech zwykle wybór będzie "tym mniejszym złem". Świat wcale nie powinien być piękny i różowy ale pełen degeneracji i zepsucia. Obejdzie się bez ratowania świata, postać po prostu powinna chcieć przeżyć jakoś na świecie.

Realia Mass Effect\Star trek lub Star wars\inne*
w tej kolejności. Podpunkty w zasadzie też takie jak powyżej, łącznie z tym, żeby było epicko ale od groma niejednoznacznych wyborów.
*jakiś inny dobrze opisany setting - tak żebym mógł znaleźć materiały, popatrzyć na mapę, poczytać o rasach, konfliktach, jak zobaczę tabelki to już w ogóle idealnie (nawet w storytellingu - po prostu lubię mieć skalę jakąś) - "żyjący świat". Z małym wyjątkiem WH40k dla mnie odpada bo za mało w nim różnorodności rasowej i jest moralnie bardzo prosty oraz sprawia wrażenie hermetycznego (mówię o swoim odczuciu, nie przemawia do mnie chyba jako jedyny setting osadzony w kosmosie).
 
neuromancer jest offline