Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-03-2012, 22:59   #29
Mizuichi
 
Mizuichi's Avatar
 
Reputacja: 1 Mizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znany
Chyba MG nie do końca zrozumiał idei postaci Technomaga. Jeśli takową postać stworze będzie ona używała technologii w sposób taki że dla osób trzecich będzie wyglądało to jak magia.

Dla przykładu. Dzięki holoprojektorom tworzy gobliny które na pewien okres czasu mogą stać się materialne i wprowadzać zamęt. Generalnie Technomag nie wieży w magię doskonale zdaje sobie sprawę że moce którymi się posługuję są zasługą najnowocześniejszej technologii rozwijanej w jego zakonie.

Czy MG wciąż wyraża zgodę na prowadzenie przeze mnie tego typu postaci, wiem że może się ona wydawać dość kontrowersyjna, jednak mogę zaręczyć że nie mam zamiaru tworzyć super wojownika który miecie wszystko na swej drodze. Mam zamiar stworzyć postać która nigdy nie posunie się do zabicia kogoś, wręcz przeciwnie, będzie wszystkimi możliwymi środkami dążył do tego by nikt nie zginą.
 
__________________
It matters little how we die, so long as we die better men than we imagined we could be - and no worse than we feared.

11-02-2013 - 18 -02.2013 - Nie ma mnie.
Mizuichi jest offline