Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-03-2012, 04:38   #13
Revan
Banned
 
Reputacja: 1 Revan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znany
Dużo ludzi widzę ze znajomkami będzie się zajmować fantasy'owaniem się, ale można by się ładnie zgrać moi mili, chociażby na 5 minut się spotkać, powiedzieć "dzień dobry, dowidzenia, pocałuj mnie w d..., fajnego posta szczeliłeś w piontek", cokolwiek. :P

Nikogo nie namawiam, oczywiście. Jest to jednak pewne miejsce w sieci, gdzie ludzie się mijają. Można więc się powymijać również w tej prawdziwej przestrzeni. Ja tu siedzę od 5 lat według LI, (Ojezu ona ma 7 reputacji, kto to?) od 2ch w sumie wracam popatrzeć, poobiecywać, że gdzieś zagram, napisać posta i olać sprawę, bo życie goni.

Ktokolwiek chętny na cokolwiek w P-Ń, śmiało pisać do mnie, mogę zostać koordynatorem LI-userów :P Zainteresowanym swój numer mogę podesłać na PW. A i Szarleja bym w końcu z chęcią zobaczył :P Zapowiadam przybycie także takich osobistości jak John5 i DrHyde, tak mnie nakłamali, że się pojawią
 

Ostatnio edytowane przez Revan : 03-03-2012 o 04:41.
Revan jest offline