Wątek: Paliston Palace
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-01-2005, 14:02   #60
Qbista
 
Qbista's Avatar
 
Reputacja: 1 Qbista ma wyłączoną reputację
Przepraszam za cholerną zwłokę, ale mój net i duże opady śniegu nie idą w parze.

Diaboliqe => Obiad smakował bardzo dobrze, a wino wręcz wybornie. Dopiero teraz, siedząc przy jednym ze stolików posiłkowych, zauważyłeś dosyć dziwną rzecz, na którą wcześniej po prostu nie zwróciłeś uwagi. Otóż za stołem bankietowym, przycisniętym do ściany, znajdowały się drzwi. Wydało Ci się to kompletnie idiotyczne - drzwi, zatrzasnięte ogromnym stołem, widać nieżywane już od dosyć dawna - mogli je zamurować. Ale nie zamurowali...

Po skończonym posiłku, z niewyjaśnionych przyczyn, poczułeś się nad wyraz senny... Trudno powiedzieć, czym było to spowodowane - w końcu tego dnia wyspałeś się, nie robiłeś niczego forsownego, a czułeś się tak, jakbyś miał już za chwilę zasnąć tu, przy tym stole, nad talerzem pełnym doskonałego jedzenia.

Abbudin => Wokół, prócz ulotki, nie było razej niczego do poczytania. Przypomniałeś sobie jednak, że podczas zwiedzania hotelu natrafiłeś na drzwi oznaczone tabliczką biblioteka. Były jednak zamknięte na klucz.

Gdy o 14 zszedłeś do jadalni, w oczy rzuciły Ci się zwłaszcza dwie rzeczy: Pierwszą z nich były drzwi zastanwione ogromnym stołem bankietowym, przyciśniętym do ściany znajdującej się naprzeciwko wejścia, na którym znajdowały się przeróżne potrawy, począwszy od kilku rodzajów zup, przez różne mięsa, na wielu typach suówek skończywszy.

Drugą ciekawą rzeczą było to, iż przyszedłeś niewiele po 14 a jednak na jednym ze ogrągłych stołów, przeznaczonych do jedzenia, świeciły już dwa brudne talerze. Widać, ktoś skończył już posiłek. Dziwne - nikogo nie mijałeś po drodze, a jadalnię otwierano punkt czternasta.

Templarius => Po krótkiej wymianie zdań recepcjonista w końcu zgadza się na otwarcie drzwi prowadzących o basenu.

Pływalnia prezentuje się całkiem nieźle. Otaczany przez bujny ogód, o nieco fikuśnym, przypominającym nerkę kształcie, miejsca do popływania jednak dość, na razie nie ma w nim wody, ale ostatnio sporo padało, więc wydaje się Ci to oczywiste.

Popza tym hotel oferuje: wieczorki taneczne, pokazy flmowe jeden dzień w tygodniu, saune, masaż, billard, możliwość pogrania w pokera, jak i w inne "rozgrywki klubowe".

Wasiu => W hotelu można się nawet całkiem nieźle zabawić. Jest basen, sauna, można zrelaskować się podczas masażu, w jeden dzień w tygodniu urządzane są tutaj pokazy filmowe, organizowane są wieczorki taneczne, istnieje też możliwość pogrania w billarda, w pokera...

-Dla pana, to można nawet naszą bbliotekę otworzyć - wtrąca Ci się w połowie czytania recepsjonista. - []iNa razie stoi zamknięta, ale zawsze można ją otworzyć.
 
__________________
MG, P+, G++, SG++, SS, SD++, K, p, Z, S---, H, D+, K, f-, h, w-, cp--, sf+, L+, NS+++, SC -, Kon+, D++, Gaz+, T+, SU?; ZC, WoD, SW, GS
Qbista jest offline