Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-03-2012, 22:21   #8
Cas
 
Cas's Avatar
 
Reputacja: 1 Cas jest na bardzo dobrej drodzeCas jest na bardzo dobrej drodzeCas jest na bardzo dobrej drodzeCas jest na bardzo dobrej drodzeCas jest na bardzo dobrej drodzeCas jest na bardzo dobrej drodzeCas jest na bardzo dobrej drodzeCas jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
Napisał Anonim Zobacz post
No dodałeś jakiegoś Sraoshe, a nie panteon słowiański niestety nie mam czasu, żeby się dołączyć, ale kto wie co będzie za miesiąc. Jeśli z pewnością nie zamienisz Sraoshy i tych innych podejrzanych typów z panteonu, o którym nawet mniej niż o słowiańskim w książce to pewnie bym wybrał coś z Atzlanti. A czemu? Żeby rozlewać krew! a słowiańskich bym wybrał, żeby mieć dostęp do Podwójności.
Na razie chcę zrobić małą promocję systemu. Dlatego wolałem uniknąć materiałów autorskich. Sraosha i reszta Yazata są opisani w dodatku o tym samym tytule. W sumie całkiem obszernie.
Poza tym Bogovi za bardzo przypominają mi Aesir. Więc uznałem, że dam sobie spokój. Tym bardziej, że i tak do wyboru są trzy panteony ze Starego Kontynentu. Może jeśli ludziom spodoba się granie u mnie w Sciona, pojawi się kolejna przygoda i tam poszaleję trochę bardziej z tego typu cudami.
 
__________________
"The heart lies and the head plays tricks with us, but the eyes see true.
Look with your eyes. Hear with your ears. Taste with your mouth. Smell with your nose. Feel with your skin.
Then comes the thinking, afterward, and in that way knowing the truth."
Cas jest offline